www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 818266
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy magyarországi nagyvállalat Tb kifizetőhelyként

Bérszámfejtő és társadalombiztosítási ügyintéző

mukatársat keres

Feladatok:

•    teljes körű bérszámfejtés, munkaügyi feladatok ellátása
•    TB kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása
•    bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések készítése
•    dolgozók be,- és kiléptetése, bejelentése a hatóságok felé
•    kilépő dolgozók elszámolása és bizonylataik elkészítése
•    dolgozók adatainak nyilvántartása
•    munkaviszonnyal kapcsolatos szerződések nyilvántartása
•    bérpótlékok, béren kívüli juttatások bérszámfejtése
•    megbízási szerződéssel foglalkoztatottak bérszámfejtése
•    pályázatokhoz kapcsolódó adatszolgáltatások
•    levonások teljes körű kezelése
•    fizetési jegyzékek készítése
•    rehabilitációs-, és szakképzési hozzájárulás kiszámítása, bevallása
•    munkáltatói igazolások kiadása
•    havi utalandó adók, járulékok listájának elkészítése
•    SZJA bevallások elkészítése
•    munkaügyi (havi, negyedéves, éves) statisztikák készítése adatszolgáltatás
•    könyvvizsgálati egyeztetésben való részvétel

Elvárások:

•    szakirányú minimum középfokú végzettség (bér és társadalombiztosítási szakügyintéző)
•    hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
•    adó, TB és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
•    precizitás, pontosság, megbízhatóság
•    önálló munkavégzés
•    erős felhasználói szintű számítógépes ismeret (excel, OEP által előírt programok)

Előny:

•    felsőfokú végzettség
•    angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

•    versenyképes jövedelem
•    hosszútávú munkahely
•    személyes fejlődést támogató munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

•    Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC