www.cvonline.hu

Bérszámfejtő és munkaügyi ügyintéző

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1130800

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Havi rendszeres bérszámfejtés, esetenként táppénz és egyéb ellátások számfejtése
  • Belső adatszolgáltatások, bevallások, statisztikák elkészítése, • Munkaügyi adminisztráció, jelenléti ívek, számlák ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, munkavállalókkal, közvetítő partnerekkel és diákszövetkezetekkel
  • A szervezeti egységekkel való kapcsolattartás, információgyűjtés
  • Kimutatások, statisztikák, riportok, elemzések készítése
  • Közreműködés az egyéb kimutatások, bér- és létszámtervezés kidolgozásában
  • A munkaügyi osztály munkájához kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Munkaviszonyhoz kapcsolódó feladatok ellátása (munkaviszony létesítéshez, megszüntetéshez kapcsolódó dokumentációk, átirányítások, áthelyezések nyomon követése)

Elvárások:
  • Bérszámfejtő, TB és munkaügyi területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Órabéres munkavállalók számfejtésének ismerete
  • Naprakész munkaügyi, TB, adózási ismeretek
  • Strukturált, analitikus gondolkodás
  • Jó probléma-megoldó képesség, ügyfélorientált szemlélet
  • Kiváló MS Office és Excel ismeret
  • Középfokú végzettség

Juttatások:
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkavégzési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Edzőterem bérlet

Előnyök:
  • Maxoft program ismerete, valamint multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődét, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre