www.cvonline.hu

Bérszámfejtő és munkaügyi előadó

  • A hirdetés 693 napja lejárt

Cégünk főtevékenysége  városgazdálkodás és üzemeltetés, ingatlanhasznosítás, építőipari karbantartás, valamint egyéb városi építési feladatok ellátása. 80 fős csapatunkba keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Teljeskörű bérszámfejtés ellátása,
  • Be- és kilépő dolgozókkal kapcsolatos adminisztráció (munkaszerződések megkötése/ megszüntetése , ki- és bejelentések stb.),
  • Havi, éves és egyéb rendszeres adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése,
  • Szabadságok nyilvántartása,
  • Szakhatóságokkal, munkavállalókkal való folyamatos kapcsolattartás,
  • Szakhatóságoknál a cég képviselete munkaügyi kérdésekben,
  • Személyi anyagok karbantartása.

Elvárások:

  • min. középfokú  végzettség,
  • Bér és TB ügyintézői képesítés,
  • min. 2-3 éves bérszámfejtésben szerzett tapasztalat,
  • Precizitás, pontosság

Munkavégzés helye: Komárom

A jelentkezéseket részletes önéletrajzzal várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő