www.cvonline.hu

Bérszámfejtő és Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 1202 napja lejárt

 Consider Könyvelő Iroda Kft
ÚJ KOLLÉGÁT KERES

munkakörben

Feladatok:

  • Bérszámfejtés, munkaügyi nyilvántartás precíz vezetése
  • Törvényi változások követése
  • Teljes körű könyvelési és összetett számviteli feladatok ellátása
  • Havi, negyedéves, éves zárások elkészítése
  • Számviteli beszámolók összeállítása
  • Egyedi jelentések készítése, Adójogi ismeretek fejlesztése, karbantartása

Elvárások:

  • Bérügyintézői, (esetleg társadalombiztosítási – és bérügyi szakelőadói) végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • minimum 3 éves Könyvelői és bérszámfejtői munkatapasztalat
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Adótanácsadói végzettség vagy könyvelő irodai tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • kellemes, barátságos munkahely
  • jó munkahelyi légkör
  • egymás érdekeit is szem előtt tartó csapat
  • szakmai háttér biztosítása (hírlevelek, kézikönyvek, jogtár, képzések)
  • a jó munka erkölcsi és anyagi megbecsülése

Munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerület

Kezdés várható időpontja:
2014 március

  • fényképes önéletrajzzal
  • nettó fizetési igény megjelölésével
Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő