www.cvonline.hu

Bérszámfejtő és könyvelő

  • A hirdetés 872 napja lejárt

Consider Könyvelő Iroda Kft

ÚJ KOLLÉGÁT KERES

munkakörben

Feladatok:

  • felelősségteljes bérszámfejtés
  • munkaügyi nyilvántartások precíz vezetése
  • tanácsadás az iroda Ügyfeleinek TB és munkaügyi területen
  • Be- és kilépéshez kapcsolódó bérügyviteli feladatok ellátása
  • Társadalombiztosítási ügyintézői feladatok teljes körű ellátása
  • Nyugdíjazással kapcsolatos adatszolgáltatás, ügyintézés
  • Havi bérszámfejtés és a kapcsolódó adatszolgáltatások elkészítése, ellenőrzése
  • Elektronikus adóbevallás előkészítése
  • Cafeteria juttatások és költségtérítések elszámolása
  • Munkavállalókkal, hatóságokkal való folyamatos kapcsolattartás, levelezés
  • törvényi változások követése
  • felelősségteljes, analitikus könyvelési feladatok ellátása
  • számlák alaki és tartalmi ellenőrzése
  • banki kivonatok napi szintű könyvelése
    részvétel a havi, negyedéves, éves zárások elkészítésében
  • részvétel a számviteli beszámolók összeállításában

Elvárások:

  • társadalombiztosítási – és bérügyi szakelőadói végzettség
  • könyvelői végzettség
  • minimum 5 éves Könyvelői és bérszámfejtői munkatapasztalat
  • önállóság,pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • adó, bér, tb jogszabályok naprakész ismerete
  • nyitott, együttműködő, kezdeményező és jó kommunikációs készség
    könyvelő irodai tapasztalat előnyt jelent
  • Novitax programok ismerete

Amit nyújtunk:

  • kellemes, barátságos munkahely
  • jó munkahelyi légkör
  • egymás érdekeit is szem előtt tartó csapat
  • szakmai háttér biztosítása (hírlevelek, kézikönyvek, jogtár, képzések)
  • a jó munka erkölcsi és anyagi megbecsülése

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Kezdés várható időpontja:

2015 június

fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő