www.cvonline.hu

Bérszámfejtő (Debrecen)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 1044232

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Bérszámfejtő

Feladatok:

  • cégek teljes körű bérszámfejtési feladatainak ellátása
  • munkaügyi dokumentumok, nyilvántartások naprakészen tartása
  • munkavállalók be-, és kijelentése
  • adatszolgáltatás a hivatalos szervek felé
  • bevallások, kimutatások készítése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel (magyar és angol nyelven)
  • béren kívüli juttatások kezelése, nyilvántartása

Elvárások:

  • min. 3 év szakmai tapasztalat
  • középfokú bérszámfejtő végzettség
  • jogszabályok naprakész ismerete (TB, adó, munkajog)
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos használata
  • előny: Novitax program ismerete

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése  címre!