www.cvonline.hu

Bérszámfejtő (Debrecen) (INTS/11/23)

  • A hirdetés 460 napja lejárt

Holland-magyar érdekeltségű megbízónk üzleti szolgáltatásokat nyújt hazai és nemzetközi vállalatoknak pénzügy és kontrolling, IT, projektmenedzsment területén.

A cégcsoport Pénzügyi és Számviteli Üzletága keres

BÉRSZÁMFEJTŐ

munkatársat debreceni irodájába.

Feladatok:

• cégek teljes körű bérszámfejtési feladatainak ellátása

• munkaügyi dokumentumok, nyilvántartások naprakészen tartása

• munkavállalók be-, és kijelentése

• adatszolgáltatás a hivatalos szervek felé

• bevallások, kimutatások készítése

• kapcsolattartás az ügyfelekkel (magyar és angol nyelven)

• béren kívüli juttatások kezelése, nyilvántartása

Elvárások:

• min. 3 év szakmai tapasztalat

• középfokú bérszámfejtő végzettség

• jogszabályok naprakész ismerete (TB, adó, munkajog)

• kommunikációs szintű angol nyelvtudás

• MS Office magabiztos használata

• előny: Novitax program ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol