www.cvonline.hu

Bérszámfejtő [BA-AGB02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2015.05.30.
Hirdetés azonosító: 859270

Focus consulting

Megbízónk

Multinacionális Ügyfelünk megbízásából keresünk tapasztalattal rendelkező Bérszámfejtő munkatársat.

Feladatok

- Havi munkabérek számfejtése, az ezzel kapcsolatos adminisztrációk és nyilvántartások vezetése
- Megbízási díjak és külföldi napidíjak számfejtése
- Ebédjegyek, bérletek kifizetésre való előkészítése
- Szabadságok nyilvántartása
- Negyedéves, éves létszámadatok kidolgozása a vezető részére
- Jelenléti ívek ellenőrzése
- Elektronikus adóbevallás előkészítése
- Nyugdíj előkészítés (a nyugdíjazáshoz szükséges dokumentumok beszerzése, összegyűjtése és kitöltése a Nyugdíjbiztosítási Igazgatóság részére)

Elvárások

- Érettségi bizonyítvány
- TB ügyintézői, legalább középfokú végzettség
- Minimum 5 éves bérszámfejtési tapasztalat
- NexONBÉR program alapos ismerete
- Precizitás, pontosság
- Kiváló kommunikációs készség

Előny

- Angolnyelv-tudás

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió