www.cvonline.hu

Bérszámfejtő asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.12.
Jelentkezési határidő: 2017.08.17.
Hirdetés azonosító: 1127088

Pozíció leírása / Job description

Csatlakozz a Magyarországon piacvezető Randstad csapatához!

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk Bérszámfejtő asszisztenst a Randstad belső payroll adminisztrációs folyamatainak támogatására.

Feladataid lesznek:
- A Payroll teljes körű támogatása ügyfél és munkavállalói igényeknek megfelelő magas szintű szolgáltatás biztosításában
- Bérügyi adminisztráció, számfejtéshez szükséges anyagok összegyűjtése, előkészítése és iktatása
- Adatok pontos rögzítése, nyilvántartása
- Bérszámfejtőkkel való szoros együttműködés
- Jelenléti ívekkel kapcsolatos ügyintézés
- Cafeteria kezelése
- Szervezetkarbantartás (Nexonban)
- Kölcsönzött munkavállalókkal való kapcsolattartás (fogadóórák tartása)
- Kölcsönzött munkavállalók juttatásainak nyomon követése
- Egyéb ad-hoc back office-t érintő szervezési, illetve adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

Te vagy az ideális jelölt, ha:
- Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
- Munkádat pontosan, precízen végzed
- Képes vagy rendszerben látni a munkádat meghatározó szabályokat
- Kommunikációs készséged kiemelkedő
- Ügyfélszolgálati területen is szereztél már tapasztalatot
- Rendelkezel olyan HR ismeretekkel, amikre építve nálunk elindulhatsz a payroll szakértővé válás útján

Előnyként értékeljük, ha:
- középfokú angol nyelvtudásod írásban és szóban is aktívan használod
- egy-két éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel, amit vállalati oldalon szereztél
- ismered a Nexont
- gépjárművet vezetsz
- rendelkezel bérügyi ismeretekkel is

Amit kínálunk / Offer

Érdemes csatlakoznod hozzánk, mert nálunk:
- értékes és izgalmas szakmai tapasztalatot szerezhetsz
- hosszútávú karrier lehetőség vár rád egy nemzetközi vállalatnál
- a csapat közvetlen és fiatalos
- központi elhelyezkedésű, stílusos munkakörnyezetben dolgozunk

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján