www.cvonline.hu
Bérszámfejtő - angol nyelvtudással
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.09.27.
Jelentkezési határidő: 2014.09.30.
Hirdetés azonosító: 857999
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi könyvelőiroda megbízásából keresünk angolul beszélő bérszámfejtőt, aki külföldi kollégák adóbevallásait készíti, illetve teljeskörű bérszámfejtői feladatokat fog ellátni. (több cégnél, nem kell kifizetőhelyi tapasztalat)

Követelmények
- releváns szakirányú végzettség
- erős középfokú, aktív angol nyelvismeret (szóban és írásban is kell majd napi szinten használni)
- 1-2 év szakmai tapasztalat
- ügyfélközpontúság, pontosság, precizitás

Egyéb hasonló állások Önnek
Accounts Receivable Accountant (w Spanish)

Randstad Hungary Kft.

Our company, Greif is a world leader in industr...
Budapest

Junior könyvelő

Könyvelők figyelem!Feladatok: Feladataid leszne...
Budapest

Divízióvezető kémiai analitikai üzletágban

Kémiai analitikai készülékek forgalmazásával fo...