www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 936286
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Megbízónk huszonöt éve kezdte meg tevékenységét, és mára Buda egyik legnagyobb könyvelőirodájává nőtte ki magát. Jelenleg mintegy háromszáz vállalkozás számára végez könyvelést, könyvvizsgálatot, bérszámfejtést, adótanácsadást.

A vállalat számára keresünk kollégát

BÉRSZÁMFEJTŐ

munkakörbe.

Elvárások:

•    Legalább 3 év bérszámfejtői tapasztalat
•    Szakirányú végzettség
•    Magabiztos számítógép felhasználói ismeretek

Előnyt jelent:

•    TB ügyintézői tapasztalat

Munkavégzés helye:

•    Budapest

Teljes munkaidőre, részmunkaidőre, irodai munkára és otthoni távmunkára jelentkezőket is várunk!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk részletes fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a bérigény feltüntetésével.

Tech People LÁBLÉC