www.cvonline.hu

BÉRSZÁMFEJTŐ (6796)

  • A hirdetés 761 napja lejárt

Elvárások:
•Bér- és társadalombiztosítási szakelőadói végzettség
•bérszámfejtés területén szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
•irodai szoftverek (Microsoft Office), OEP által előírt programok használata

Személyiségét illetően:
•precizitás, pontosság, megbízhatóság
•kiváló kommunikációs készség, csapatjátékos személyiség

Előnyök:
•angol, ill. német nyelvismeret

Feladatok:
•könyvelőiroda által könyvelt cégek teljes körű bérszámfejtése
•jogszabályi ismeretek folyamatos naprakész ismerete és alkalmazása
•bérrendszerhez kapcsolódó adatok feldolgozása
•a kötelező jelentések, riportok határidőre történő elkészítése

Juttatások:
•versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő