www.cvonline.hu

Bérszámfejtő – TB ügyintéző

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1038018
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

A magyar tulajdonban lévő Get Work Trend Kft. nagy múltra visszatekintő, dinamikusan fejlődő munkaerő közvetítéssel és munkaerő kölcsönzéssel foglalkozó vállalat.
Az elért szakmai sikerek hátterében jól képzett szakembereink állnak, akik az ügyféligények rugalmas követésével magas színvonalú és hatékony munkavégzésre törekednek.
Munkaügyi csapatunkba keresünk az alábbi munkakörbe munkatársat:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Kölcsönzött munkavállalók munkaidő adatainak feldolgozása
  • Jogszabályok változásának nyomon követése;
  • Hatékony információáramlás biztosítása a szervezet és a vállalat ügyfelei között;
  • Bérszámfejtés, egészségbiztosítási ellátások számfejtése, ellenőrzése
  • Heti és havi riportok, kimutatások készítése;
  • Dolgozókkal és ügyfelekkel történő kapcsolattartás;
  • NEXON program kezelése.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakirányú bér és TB – ügyintézői végzettség;
  • Jogszabályok naprakész ismerete;
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves szakmai tapasztalat;
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
  • Precíz, megbízható munkavégzés;

Előnyt jelent:

  • Munkaerő kölcsönzés vagy kiszervezett bérszámfejtés területén szerzett tapasztalat
  • NEXON program alapos ismerete

Amit ajánlunk:

  • Biztos vállalati háttér;
  • Versenyképes fizetés;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Körösladány

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya