www.cvonline.hu

Bérszámfejtő – Munkaügyi ügyintéző

  • A hirdetés 550 napja lejárt

A Magyar Labdarúgó Szövetség pályázókat keres

bérszámfejtő – munkaügyi ügyintéző

állás betöltésére.

A munkakörbe tartozó főbb feladatok:

  • munkaviszonyban és megbízási jogviszonyban munkát végzők teljes körű illetmény elszámolása,
  • kapcsolódó havi, éves és egyéb rendszerességgel elvégzendő bevallások, adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése,
  • a bérszámfejtéssel és a munkaügyi ügyintézéssel kapcsolatos dokumentációk folyamatos nyilvántartása,
  • napi kapcsolattartás a munkavállalókkal és konzultáció a vezetéssel.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • szakirányú közép-, vagy felsőfokú végzettség,
  • legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat,
  • kiváló gyakorlati informatikai ismeretek,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • törvényi szabályozás naprakész ismerete.

Jelentkezésére mindenképpen számítunk, amennyiben a sportág iránt érdeklődő és a feladatra kihívásként tekintő pályázóként, a sportágért legjobb tudása szerint tenni akaró fiatalos és lelkes csapatban képzeli el jövendő munkahelyét.

Jelentkezését fényképes önéletrajz elküldésével és bérigénye megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés