www.cvonline.hu
Bérszámfejtési vezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.06.24.
Jelentkezési határidő: 2016.06.25.
Hirdetés azonosító: 1040085
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
FMCG szektorban prosperáló, multinacionális partnerünk számára keresünk több éves szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát Bérszámfejtési vezető pozícióra BIATORBÁGYRA. A feladatok a következők:

- a cég több mint 2000 alkalmazottjával kapcsolatos napi bérszámfejtési feladatok támogatása és ellenőrzése
- 10 fő bérszámfejtő munkájának ellenőrzése és támogatása
- jogszabályváltozások nyomon követése
- csoport vezetése és továbbfejlesztése
- vezetőség támogatása személyzeti jellegű kérdésekben
- HR-kontrollingon belül személyzeti statisztikák létrehozása
- kapcsolattartás a nemzetközi központtal és a hatóságokkal
- bérszámfejtéssel kapcsolatos jogi kérdések megoldása és együttműködés a belső vállalati jogásszal

Követelmények
- felsőfokú szakirányú végzettség
- több éves releváns szakmai tapasztalat
- csoportvezetési tapasztalat
- a magyar munkaügyi, adóügyi és társadalombiztosítási jogszabályok naprakész és teljeskörű ismerete
- német nyelv ismerete nagy előnyt jelent
- precíz és pontos munkavégzés
- NexonBér-tapasztalat előny
- Microsoft Office-programok magabiztos használata (Excel)
- rugalmasság és terhelhetőség

- átlagon felüli jövedelem
- stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
- dinamikus csapat