www.cvonline.hu

Bérszámfejtési vezető helyettes

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2016.05.14.
Hirdetés azonosító: 1032512

Tapasztalt bérszámfejtő vezető helyettest keresünk egy multinacionális céghez!

Feladatok:

- Személyi dokumentumok archiválása
- Munkaszerződések összeállítása és módosítása
- Betegségek bejelentésének feldolgozása, táppénz kezelése
- Bérelszámolásban való részvétel
- Személyügyi riportok készítése
- Munkavállalók kiléptetése és az ezzel kapcsolatos teljeskörű adminisztráció
- Törvényi bevallások elkészítése
- Üzemorvossal való kapcsolattartás
- A bérszámfejtési vezető távollétében az osztály vezetése és szakmai támogatása

Elvárások:

- Minimum 3 év multinacionális környezetben szerzett bérszámfejtői tapasztalat
- Német középfokú VAGY angol középfokú nyelvtudás
- SAP ismeret előny
- Csoportvezetési tapasztalat előny

Amit kínálunk:

- Biztos munkahely
- Hosszútávú lehetőség
- Versenyképes fizetés és juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján