www.cvonline.hu

Bérszámfejtési / Titkársági asszisztens

  • A hirdetés 1121 napja lejárt

 A DUVENBECK IMMO Logisztikai Kft. dinamikusan bővülő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat. Csatlakozzon Ön is!

A kecskeméti DUVENBECK IMMO Logisztikai Kft. a már több évtizedes tapasztalattal rendelkező német Thomas DUVENBECK Holding GmbH tagja.

A Németországban, Ausztriában, Csehországban, Lengyelországban, Romániában, Szlovákiában és Spanyolországban működő, dinamikusan fejlődő cégcsoport főként logisztikával és szállítmányozással foglalkozik. A hozzá tartozó cégek elsősorban az autóipart szolgálják ki.

A vállalat olyan kiemelkedő cégeket tudhat partnerei között, mint a kecskeméti Mercedes-Benz gyár, a Continental, a Johnson Controls, a BMW, az AUDI, a Coca-Cola vagy a LIDL.

Feladatkör:

  • közreműködés a titkársági feladatok elvégzésében
  • részvétel a bérszámfejtési folyamatban (adminisztráció)
  • képzések nyilvántartó rendszerének üzemeltetése, karbantartása

Az ideális jelölt:

  • aktív német és/vagy angol nyelvtudással rendelkezik
  • 1-3 év munkahelyi tapasztalata van (nem feltétlenül szakirányú)
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezik
  • a MS Office alkalmazásokat (főleg Excel) ismeri és használja
  • nyitott és szívesen tanul új dolgokat
  • munkájára igényes
  • pontosan, a kiadott utasításnak megfelelően dolgozik

Előny a pozíció elbírálásánál:

  • Nexon program ismerete
  • Bérszámfejtési ismeretek, tapasztalat

A munkakör változatos, mind a titkárság, mind a bérszámfejtés folyamataiba betekintést nyújt. Cégünknél a kommunikáció magyar illetve német vagy angol nyelven zajlik, így csak olyan jelentkezőket tudunk fogadni, akik valamelyik fent említett idegen nyelvet társalgási szinten ismerik és használják.

A munakvégzés helye:

Kecskemét

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német vagy angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol