Bérszámfejtési, TB és munkaügyi ügyintéző (Referenciaszám: PJ4070)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.15.
Jelentkezési határidő: 2016.01.16.
Hirdetés azonosító: 995520
lejárt

Székesfehérvári partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Bérszámfejtési, TB és munkaügyi ügyintéző

Feladatok:

- Új belépő munkatársak beléptetése, személyi anyagok elkészítése
- Be- és kiléptetés a NAV rendszerben
- Személyügyi anyagok kezelése, karbantartása
- Munkáltatói igazolások elkészítése
- Kafetéria rendszer működtetése
- Szellemi és vidéki dolgozók orvosi alkalmasságijának nyomonkövetése
- Kimutatások, statisztikák készítése
- Kilépő dolgozók számfejtése, iratok elkészítése
- Havi bérszámfejtéshez adatok rögzítése
- Táppénzigények elbírálása és számfejtése
- Tb. ügyintézés

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség
- TB ügyintézői végzettség
- Min.1-3 év szakmai tapasztalat
- Rugalmasság, nagy munkabírás
- Microsoft Office erős felhasználói szintű ismerete

Előny:

- Maxoft bérprogram ismerete
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes juttatás

Munkavégzés helye:

- Székesfehérvár

Jelentkezését elküldheti önéletrajzának csatolásával és bérigényének feltüntetésével az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Dely Fruzsina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre is.