Bérszámfejtési ,TB és munkaügyi ügyintéző (Referenciaszám: PJ3263)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.12.17.
Jelentkezési határidő: 2014.12.19.
Hirdetés azonosító: 878489
lejárt

Székesfehérvári partnercégünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Bérszámfejtési, TB és munkaügyi ügyintéző

Feladatok:
- Kilépő dolgozók számfejtése, iratok elkészítése
- Letiltások kezelése
- Nyugdíjfolyósító felől érkező megkeresések ügyintézése
- Havi bérszámfejtéshez adatok rögzítése ( órák, szabik, útiköltség, levonások, utalványok stb. )
- Táppénzigények elbírálása és számfejtése
- Tb. ügyintézés

Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség
- TB ügyintézői végzettség
- Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
- Microsoft Office ismeretek
- Rugalmasság, terhelhetőség

Előny:
- Maxoft bérprogram ismerete
- Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen aE-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.