www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.26.
Hirdetés azonosító: 1095246

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
BÉRSZÁMFEJTÉSI SZAKÉRTŐ/ CSOPORTVEZETŐ (AJ - 1156)

Feladatok:
  • 5-10 fős bérszámfejtő, HR asszisztens csapat vezetése,
  • HR projektek vezetése: bérszámfejtések, bónusz rendszer fejlesztése,
  • HR kontrollinghoz tartozó feladatok ellátása – riportok, elemzések, statisztikák készítése,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel (bérügyi, juttatásokkal kapcsolatos feladatok, fejlesztési HR projektek, stb.),
  • Munkaügyi kimutatások, riportok, elemzések készítése.

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Minimum 5 éves bérszámfejtői, HR kontrolling vagy hasonló területen szerzett tapasztalat (controlling, compensations and benefits, HR admin, etc.),
  • 1-2 éves multinacionális gyártó cégnél szerzett tapasztalat,
  • Aktív erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Bérszámfejtés, TB jog, munkajog, béren kívüli juttatások ismerete, ezek jogi szabályozása, nemzetközi jogi ismeretek, erős Excel tudás.

Munkavégzés helye: Jászberény

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Juhász Ágota, E-mail cím megjelenítése, +36 20 373 3401.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Jász-Nagykun-Szolnok