www.cvonline.hu
Bérszámfejtési specialista
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.10.10.
Hirdetés azonosító: 856424
lejárt

4000 munkavállalót foglalkoztató partnercégünkhöz keresünk dinamikus, kihívásokat kereső, tapasztalt bérszámfejtési specialistát

Feladatok:

  • 4000 fős multinacionális nagyvállalat bérszámfejtési folyamatainak támogatása
  • bérszámfejtéshez, kifizetésekhez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások vezetése
  • adatszolgáltatások, kimutatások és statisztikák készítése a különböző hatóságok részére
  • havi kimutatások készítése a könyvelés és a pénzügy számára
  • évzárással kapcsolatos teendők lebonyolítása,
  • ad-hoc riportok készítése a menedzsment számára
  • területet érintő szabályok, törvényi előírások nyomon követése

Elvárások:

  • Bérszámfejtési területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • Legalább középfokú végzettség, felsőfokú gazdasági és/vagy HR diploma előnyt jelent
  • MS Office ismeretek (Microsoft Excel magas szinten)
  • Nexonbér ismerete
  • Vonatkozó törvény előírások naprakész ismerete
  • Kitűnő problémamegoldó és szervezési képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.