Bérszámfejtési operatív menedzser angolnyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 1200 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába operatív menedzser munkatársat keresünk bérszámfejtés területére.

Feladatok:

  • egy adott partner számára nyújtott bérszámfejtési szolgáltatásért való teljes körű, regionális szintű felelősségvállalás,
  • partnerrel való folyamatos, aktív kapcsolattartás,
  • szolgáltatás magas minőségének biztosítása,
  • bérszámfejtési csapat munkájának koordinálása (people managemet),
  • csapattagok teljesítmény értékelése,
  • kiválasztásban való részvétel,
  • csapat motiválása,
  • tréningek szervezése,
  • erőforrás tervezés,
  • feladatok megosztása,
  • prioritások felállítása,
  • költségcsökkentő lehetőségek feltérképezése,
  • belső ellenőrzési folyamatok támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • bérszámfejtési területen szerzett több éves tapasztalat,
  • szolgáltató központban szerzett több éves tapasztalat,
  • vezetői tapasztalat,
  • SAP Payroll modul ismerete,
  • innovatív, kreatív gondolkodás,
  • ügyfél-orientált attitűd,
  • határidők betartása,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás (a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen).

Előny:

  • pénzügy/számvitel területén szerzett diploma.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.