Bérszámfejtési operatív menedzser angolnyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 1113 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába operatív menedzser munkatársat keresünk bérszámfejtés területére.

Feladatok:

  • egy adott partner számára nyújtott bérszámfejtési szolgáltatásért való teljes körű, regionális szintű felelősségvállalás,
  • partnerrel való folyamatos, aktív kapcsolattartás,
  • szolgáltatás magas minőségének biztosítása,
  • bérszámfejtési csapat munkájának koordinálása (people management),
  • csapattagok teljesítmény értékelése,
  • kiválasztásban való részvétel,
  • csapat motiválása,
  • tréningek szervezése,
  • erőforrás tervezés,
  • feladatok elosztása, prioritások felállítása,
  • költségcsökkentő lehetőségek feltérképezése,
  • belső ellenőrzési folyamatok támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • bérszámfejtési területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • multinacionális cégnél szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • legalább 1 éves vezetői tapasztalat,
  • innovatív, kreatív gondolkodás,
  • ügyfél-orientált attitűd,
  • pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás (a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen).

Előny:

  • pénzügy/számvitel területén szerzett diploma,
  • SAP Payroll modul ismerete.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő