www.cvonline.hu

BÉRSZÁMFEJTÉSI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 805 napja lejárt

Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtési feladatok
  • Letiltáskezelés
  • Személyügyi adatbázisok kezelése, frissítése
  • Napi munkaügyi feladatok ellátása
  • Releváns törvényi szabályozások ismerete és alkalmazása
  • Törvény által előírt adatszolgáltatások készítése
  • Adatrögzítés (Nexon, Excel)
  • Kapcsolattartás területi asszisztensekkel
  • Számfejtés előkészítése, számfejtési időadatok kezelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Bérszámfejtési és munkaügyi ismeretek
  • Nexon rendszer kezelésében való jártasság
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Office, kiemelten Excel)
  • Precizitás
  • Kiváló adminisztrációs készség
  • Terhelhetőség, rugalmas attitűd
  • Csapatjátékos szemlélet
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat, BKV bérlet)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jöjjön el hozzánk egy felvételi tesztírásra, melyről bővebb információt (időpontok és helyszínek) a Link megjelenítése oldalon talál.

Link megjelenítése(új).jpg" border="0" width="700" height="228" />

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő