www.cvonline.hu

BÉRSZÁMFEJTÉSI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1090 napja lejárt

Az Eastjob partnercége számára keres munkatársat bérszámfejtési munkatárs pozícióra Borsod megyei munkavégzésre. A pozícióban elvárás a szakterületen szerzett legalább 3 éves tapasztalat.

Az Eastjob Személyzeti Tanácsadó cég  immár hetedik éve segíti partnereit professzionális HR szolgáltatásaival. Partnereinket mind a  megfelelő szakember megtalálásában és kiválasztásában mind a belső HR folyamatok kialakításában fejlesztésében, optimalizálásában magas színvonalon, rugalmasan és hatékonyan támogatjuk.  Munkánk színvonalára garanciát a tanácsadóink szakmai felkészültsége, hozzáállása jelenti.

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év szakterületen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek, excel magas szintű ismerete
  • Racionális gondolkodásmód
  • Önállóság, pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • NEXON humánügyviteli rendszer ismerete előnyt jelent

A leendő munkatárs feladatai

  • A havi munkaidőadatok feldolgozásával a bér és egyéb személyi jellegű járandóságok rögzítése, ellenőrzése
  • Bérszámfejtés
  • Jutalmak, prémiumok és egyéb eseti jellegű kifizetések rögzítése, ellenőrzése, számfejtése
  • Munkavállalókat terhelő levonások rögzítése, ellenőrzése
  • Elektronikus bevallások elkészítése, és közvetítése az illetékes hatóság (NAV) felé
  • A bérjellegű kifizetésekkel kapcsolatban listák lekérdezése, kimutatások készítése a megadott szempontoknak megfelelően
  • Különféle bérjellegű igazolások elkészítése
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő