www.cvonline.hu

Bérszámfejtési munkatárs svédnyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 1105 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába svédnyelv-tudással rendelkező Bérszámfejtési munkatársat keresünk.

 Feladatok:

  • belső és külső ügyfelek számára bérszámfejtési szolgáltatással kapcsolatos folyamatok támogatása svéd nyelven,
  • adminisztrációhoz és kapcsolattartáshoz kötő feladatok elvégzése,
  • napi bérszámfejtési szolgáltatási folyamatok támogatása,
  • a HR-től, munkavállalóktól, menedzsmenttől, hatóságoktól illetve az ügyféltől érkező adatok adminisztrációja,
  • munkavállalói és bérszámfejtési adatok kezelése,
  • kifizetések pontosságának és megfelelőségének biztosítása,
  • hibás kifizetésekkel kapcsolatos ügyek intézése,
  • fizetésemelési kérvények kezelése,
  • jelenléti adatok (betegség, túlóra stb.) kezelése,
  • belépő és kilépő kollégák adminisztratív támogatása,
  • az ország előírásainak betartása, irányelvek alkalmazása,
  • bérszámfejtési tranzakciók követése, dokumentálása,
  • kollégák támogatása bérszámfejtési kérdések kapcsán.

 Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • adminisztratív munkakörben szerzett munkatapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • kiváló interperszonális készségek,
  • csapatjátékos személyiség,
  • tárgyalási szintű angolnyelv-tudás,
  • tárgyalási szintű svédnyelv-tudás (a pozíció betöltéséhez mindkét nyelv kiváló szintű ismerete szükséges).

 Előnyt jelent:

  • HR vagy pénzügyi/számviteli területen szerzett végzettség,
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.