www.cvonline.hu

Bérszámfejtési menedzser francianyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 950 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába, új csapat élére bérszámfejtési menedzser munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • a francia bérszámfejtésért felelős csapat munkájának vezetése,
  • a team teljesítményének és a bérszámfejtési folyamatok zavartalanságáért való felelősségvállalás,
  • SLA-k betartásának biztosítása,
  • a bérszámfejtési menedzser a tranzíció időszakában fog csatlakozni a csapathoz, és fő feladata a csapat összeállításában való részvétel, menedzselése, és a 2015-ös go-live folyamatokra való felkészülés.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • bérszámfejtés területén szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • menedzsmentben szerzett tapasztalat
  • SAP HR alapvető ismerete,
  • francia bérszámfejtési rendszer alapos ismerete,
  • precizitás, pontosság,
  • rendszerszemlélet,
  • kiváló kommunikációs készségek,
  • folyékony angolnyelv-tudás,
  • kiváló francianyelv-tudás.

Előnyt jelent:

  • HR/pénzügy területén szerzett diploma

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalatcsoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás