www.cvonline.hu
Bérszámfejtési koordinátor - angol nyelvtudással
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.06.02.
Jelentkezési határidő: 2016.06.04.
Hirdetés azonosító: 1018233
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi partnerünk dinamikusan bővülő bérszámfejtési csapatába keresünk kollégákat payroll coordinator pozícióba a következő feladatkörre:

- kapcsolattartás ügyfelekkel
- új ügyfelek átvétele, új folyamatok és szoftver felállítása
- áthidaló feladatok ideiglenes ellátása
- napi bérszámfejtési feladatok támogatása
- jogszabály változások nyomon követése

Követelmények
- felsőfokú végzettség
- 1 év vezetői tapasztalat bérszámfejtés vagy HR területen
- bérszámfejtő és/vagy HR szoftver ismerete
- magabiztos angol nyelvtudás
- magabiztos Excel-tudás
- jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- TB ügyintéző végzettség előny
- NexonBér vagy SAP ismeret előny

- versenyképes fizetés és juttatási csomag
- kiváló fejlődési lehetőség
- biztos karrierút
- rendszeres teljesítményértékelés
- színvonalas munkakörnyezet
- fiatal csapat