www.cvonline.hu

Bérszámfejtési konzulens

  • A hirdetés 498 napja lejárt

Bérszámfejtési konzulenst keresünk

Feladatok:

Humányügyi szoftverek fejlesztésének bérszámfejtés oldali támogatása

Ügyfelekkel való egyeztetés az igények felmérése céljéból

Ügyfelek oktatás

Ügyfelek folyamatos szakmai támogatása

Elvárások:

OKJ szintű, szakirányú végzettség

MT, bérszámfejtési, TB jogszabályok ismerete és gyakorlati alkalmazásukban szerzett tapasztalat

MS Office felhasználói szintű ismerete

„B” kategóriás jogosítvány

Előny:

2-3 éves bér szoftver konzulensi tapasztalat

MS SQL adatbázis kezelő alapfokú ismerete

Kifizetőhelyi gyakorlat

Projekt módszertani ismeretek

Felsőfokú végzettség

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest, ügyfelek látogatása vidéken (ehhez a munkáltató biztostosít autót)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigényének megjelölésével4

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő