Bérszámfejtési kapcsolattartó munkatárs németnyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 1097 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába bérszámfejtési területre kiváló németnyelv-tudással rendelkező munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • fizetések pontos, precíz átutalásának biztosítása,
  • új belépők, kilépő kollégák bérszámfejtési folyamatainak támogatása,
  • adózási előírások ismerete,
  • munkavállalók kérdéseinek megválaszolása, tájékoztatás, problémamegoldás,
  • adminisztratív feladatok elvégzése (SAP-ban),
  • dokumentáció, riportok elkészítése,
  • bérszámfejtési rendszerek ismerete,
  • bérszámfejtést illetően naprakész információk megszerzése a támogatott országgal kapcsolatban,
  • jelentéstételi kötelezettség teljesítése a jogi hatóságok felé,
  • esetlegesen kisebb projektek vezetése a csoporton belül,
  • belső ellenőrzési folyamatok támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • csapatmunkára való képesség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • kezdeményező, proaktív, probléma-megoldó személyiség,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás,
  • kiváló, aktív németnyelv-tudás.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.