www.cvonline.hu

Bérszámfejtési- és TB helyi ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 644 napja lejárt

A Hewlett-Packard Magyarország Kft. végzi a bérszámfejtési szolgáltatásokat a BorgWarner multinacionális autóipari gyártó cég részére. A Hewlett-Packard Magyarország Kft. kompetens munkatársat keres a BorgWarner oroszlányi telephelyére az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • munkavállalók be- és kiléptetése
  • munkaügyi adminisztrációs feladatok támogatása
  • ügyfélszolgálati teendők ellátása
  • bérszámfejtés támogatása
  • TB ellátások elszámolásának támogatásaa
  • munkáltatói igazolások elkészítése
  • ad-hoc riportok és kimutatások készítése

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • szakmai tapasztalat (2-3 év)
  • kapcsolódó jogszabályi háttér naprakész ismerete
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • jó kapcsolatteremtő- és problémamegoldó képesség
  • ügyfélközpontú- és proaktív hozzáállás

Előny:

  • Babér bérszámfejtő program ismerete
  • angol nyelv ismerete
  • SeaWing program ismerete

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség

Kapcsolat:

Lengyel Orsolya, HR generalista
BorgWarner Oroszlány Kft.
2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő