www.cvonline.hu

BÉRSZÁMFEJTÉSI ÉS MUNKAÜGYI MUNKATÁRS (részmunkaidő)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 797703

Link megjelenítéseimages/editor/1351074527.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk – ismert fejér megyei vállalat - számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Bérszámfejtéssel és TB ügyintézéssel kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása
  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Munkaviszony létesítésével, megszűntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • Bérszámfejtéssel kapcsolatos adatszolgáltatások, kimutatások, bevallások, statisztikák készítése
  • Havi, éves jelentések készítése

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú végzettség (Bér/TB ügyintéző vagy szakelőadó)
  • Bérszámfejtésben és TB ügyintézésben szerzett több éves tapasztalat
  • Kulcs-Soft program ismerete
  • MS Office (főként Excel) kiváló ismerete
  • Pontos és precíz munkavégzés, jó együttműködési készség, terhelhetőség

ELŐNYT JELENT

  • Felsőfokú végzettség
  • Munkahelyhez közeli lakhely
  • Angol nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes alapjövedelem
  • Bejárási támogatás

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BÉRSZÁMFEJTÉSI ÉS MUNKAÜGYI MUNKATÁRS (részmunkaidő), Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése