www.cvonline.hu

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

BÉRSZÁMFEJTÉSI ÉS MUNKAJOGI MUNKATÁRS
(HF 12-7957)

pozícióba.

Feladatok

  • Bérszámfejtés előkészítése, ellenőrzése,
  • HR statisztikák készítése, HR kontrolling,
  • Visszatérő kismamákkal kapcsolatos ügyintézés,
  • Munkajogi támogatás.

Elvárások

  • Munkajog, munkaügy területén szerzett releváns tapasztalat,
  • Bérszámfejtés előkészítésében, ellenőrzésében szerzett tapasztalat,
  • Excel, SAP felhasználói szintű ismerete,
  • Idegen nyelv ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-7957"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Irodaúű
Link megjelenítése