www.cvonline.hu

BÉRSZÁMFEJTÉSI ÉS MUNKAJOGI MUNKATÁRS (HF 11-7926)

  • Frissítve 11 napja

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

BÉRSZÁMFEJTÉSI ÉS MUNKAJOGI MUNKATÁRS

(HF 11-7926)

pozícióba.

 Feladatok

  • Bérszámfejtés előkészítése, ellenőrzése
  • HR statisztikák készítése, HR kontrolling
  • Visszatérő kismamákkal kapcsolatos ügyintézés
  • Munkajogi támogatás

Elvárások

  • Munkajog, munkaügy területén szerzett releváns tapasztalat
  • Bérszámfejtés előkészítésében, ellenőrzésében szerzett tapasztalat
  • Excel, SAP felhasználói szintű ismerete
  • Idegen nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő jövedelem

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7926"-os referenciaszám és a
pozíció feltüntetésével
a lentie-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Borsod-Abauj Zemplen megye
Kategória Humán erőforrás, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén