www.cvonline.hu

Bérszámfejtési előadó, TB ügyintéző

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 866281
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    A bérszámfejtő és TB ügyintéző munkatárs feladata elsősorban az, hogy a bérszámfejtést időben, pontosan és az ügyféllel kötött szerződés szerint ill. elvárások alapján, legjobb tudása szerint végezze.

Feladatkör, felelősségek:    • Havi és hóközi bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása,

• munkabérek és járulékok utalási listáinak előállítása,

• teljes körű TB ügyintézés,

• év végi bevallások, adóelszámolás elkészítése, jelentések,

• riportok határidőre történő elkészítése,

• részvétel egyéb munkaügyi és HR adminisztrációs feladatok

ellátásában,

• időszakos (NAV, OEP, KSH, egyéb) riportok készítése,

• hatósági képviselet és kapcsolattartás

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Elvárások:

 Min. 1 év szakirányú bér- és TB ügyintézői tapasztalat, kifizetőhelyi gyakorlat

 Adó, TB és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete

 Szakirányú minimum középfokú végzettség

 Min. 1 év tapasztalat Nexon program ismeretében

 Microsoft irodai programok magas szintű használata (Excel, Word)

 Alapfokú angol nyelvtudás

 Önálló, pontos, hatékony munkavégzés

 Szakmailag folyamatos fejlődési igény ill. folyamatfejlesztési projektekben való aktív részvétel

 Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

 Stressz- és monotonitástűrés

 Flexibilitás

 Logikus gondolkodásmód

Előnyt jelent:

 Pénzügyi, számviteli területen szerzett főiskolai diploma

 Középfokú angol nyevtudás ill. más idegennyelv ismerete

Nyelvtudás:    Alapfokú angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Amit kínálunk:

 Személyes fejlődést támogató, multikulturális munkakörnyezet

 Stabil háttér

 Versenyképes fizetés

 Folyamatos képzések, karrierlehetőség

 Fiatalos csapat

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.