www.cvonline.hu

Bérszámfejtési Csoportvezető

  • A hirdetés 705 napja lejárt

A pozíció elsődleges feladata:

A vállalat csoport bérszámfejtési feladataival kapcsolatos tevékenységek ellátása és felügyelete, operatív és csoportvezetői szinten.

Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtés és társadalombiztosítási feladatok lebonyolítása és koordinálása
  • Bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatás
  • Bevallások, jelentések, könyvelési feladások előkészítése
  • Levonások, letiltások kezelése és nyilvántartása
  • Munkaügyi statisztikák, kimutatások elkészítése
  • Havi és ad-hoc jelentések készítése a menedzsment felé
  • A területet érintő  belső és külső auditokban való részvétel
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal és a hatóságokkal

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3-5 éves bérszámfejtés területén szerzett (vezetői) tapasztalat
  • Magasszintű szintű MS Office ismeretek, SAP (HR) rendszer ismeret
  • Önállóság, proaktivitás, ügyfélközpontúság elvárt
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • rugalmas, kommunikatív, ügyfélközpontú személyiség, jó csapatjátékos

Munkavégzés helye:

  • budapesti agglomeráció

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő