Bérszámfejtési csoportvezető - Veszprém (Referenciaszám: KJ-1620)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.05.30.
Jelentkezési határidő: 2016.11.18.
Hirdetés azonosító: 1070928

Feladatok:

  • 8 fős bérszámfejtési csapat koordinálása, feladatok delegálása
  • Hó közi és hó végi bérszámfejtés elkészítése
  • Bérfeladás készítése, egyeztetése
  • Ki- és belépők szükséges dokumentációjának előkészítése, ügyintézés
  • Kapcsolattartás a szolgáltatóval
  • A területre vonatkozó statisztikák és jelentések elkészítése
  • Riportok készítése a menedzsment felé

Elvárások:

  • Bérszámfejtő és TB ügyintéző szakképesítés
  • Néhány éves bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Mt. és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • EXCEL magas szintű ismerete
  • Terhelhetőség, határozott és magabiztos fellépés, nagyfokú önállóság
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Előny:

  • VT Soft ismeret

Munkavégzés helye:

Veszprém

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatal, dinamikus, lendületes csapat

A szakmai önéletrajzokat e-mailben várjuk. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a hozzá tartozó KJ-1620-as referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő