www.cvonline.hu

Bérszámfejtési csoportvezető (Vas)

  • A hirdetés 593 napja lejárt

Autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk Bérszámfejtési csoportvezető munkatársat Vas megyébe, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • Teljes vállalati bérszámfejtés menedzsmentje, koordinálása, ellenőrzése
  • 4-5 fő szakmai irányítása
  • Főkönyvi feladás elkészítése, könyvelés és pénzügyi adatok rendszeres egyeztetése a társosztályokkal
  • Munkajogi megfelelőség biztosítása, tanácsadás vezetők és munkatársak számára
  • Társadalombiztosítási törvényeknek való megfelelőség biztosítása, szabályok kialakítása, nyomon követése
  • Kapcsolódó vállalati szabályzatok kialakítása, és a meglévők időszakos felülvizsgálata
  • Havi, negyedéves és éves bevallások készítése, kapcsolattartás a hatóságokkal
  • SAP HR fejlesztése, új modulok kialakítása, projektek irányítása, kapcsolattartás az SAP tanácsadóval és programozóval, felhasználók támogatása
  • Béren kívüli juttatási rendszer működtetésének kontrollja

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (társadalombiztosítás és/vagy munkaügy)
  • Legalább 4-5 éves multinacionális cégnél, munkaügyi és TB kifizetőhelyi területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • SAP HR modul ismerete előny
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Excel ismeret)
  • Átfogó munkajogi, társadalombiztosítási, adójogi ismeretek, illetve a kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Vas
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő