Bérszámfejtési csoportvezető - Miskolc (Referenciaszám: PJ4588)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.19.
Jelentkezési határidő: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1050370
lejárt

Kiemelkedő karrierlehetőségekkel rendelkező, hosszú távú fejlődést kínáló miskolci partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Bérszámfejtési csoportvezető

Feladatok:
- Munkabér és egyéb bérjellegű kifizetések számfejtése
- Havi adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése, hatósági kapcsolattartás
- A bérszámfejtési csapat vezetése és fejlesztése
- Vezetőség támogatása személyzeti jellegű kérdésekben
- Munkavállalók kiléptetése és az ezzel kapcsolatos teljes körű adminisztráció

Elvárások:

- Minimum középfokú (bérszámfejtői) végzettség
- Alapfokú német nyelvtudás
- Microsoft Office programok (Excel,Word) magabiztos ismerete
- SAP ismeretek

Előny:

- Vezetői tapasztalat

Amit megbízónk kínál:

- Versenyképes bérezés
- Béren kívüli juttatások
- Kedvező beutazási támogatás
- Hosszú távú munkalehetőség

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Gönczi Barbara kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.