Bérszámfejtési csoportvezető kiváló angolnyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 985 napja lejárt

Multinacionális ügyfelünk szolgáltató központjába bérszámfejtési csoportvezető munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • bérszámfejtési csapat munkájának koordinálása (feladatok delegálása, munkatársak betanításának támogatása, kontrollfolyamatok fenntartása, eszkalált problémák kezelése, lehetséges okok feltárása, projektekben való széleskörű részvétel),
  • SLA-k betartásának biztosítása,
  • a folyamatok fejlesztési lehetőségeinek feltárása, újítások bevezetése,
  • társosztályokkal való aktív együttműködés,
  • a belső előírások betartásának biztosítása (a vállalat üzletszabályzatának ismerete, a francia bérszámfejtési rendszer, folyamatok, specifikumok ismerete, a belső szabályozások teljes körű ismerete és biztosítása),
  • riportok készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • bérszámfejtésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
  • a bérszámfejtési rendszer és folyamatok alapos ismerete,
  • MS Office programok ismerete,
  • proaktív, innovatív, együttműködő személyiség,
  • képesség az önálló munkavégzésre és a komplex problémák kezelésére,
  • képesség a priorizálásra,
  • nagy teherbírás,
  • felsőfokú, aktív angol nyelvtudás.

A cég ajánlata:

  • multikulturális, dinamikus és pozitív munkahelyi légkör,
  • folyamatos fejlődési lehetőség,
  • változatos feladatokban, helyi és nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi  e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő