www.cvonline.hu
Bérszámfejtési csoportvezető - angol nyelvtudással
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.09.10.
Jelentkezési határidő: 2016.09.15.
Hirdetés azonosító: 1069705
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi partnerünk dinamikusan bővülő bérszámfejtési csapatába keresünk kollégákat payroll supervisor pozícióba a következő feladatkörre:

- kapcsolattartás ügyfelekkel
- rendszeres és eseti elemzések, jelentések elkészítése
- beosztott asszisztensek irányítása tanítása, motiválása, értékelése és munkájuk ellenőrzése
- új ügyfelek átvétele, új folyamatok és szoftver felállítása
- napi bérszámfejtési feladatok támogatása, ellenőrzése
- jogszabály változások nyomon követése
- bérszámfejtési és adózási kérdések megválaszolása segítségnyújtás/közreműködés adó és költségtervezésben (például jogszabály változás esetén)

Követelmények
- felsőfokú végzettség
- legalább 2-3 év bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat
- legalább 1 év vezetői tapasztalat emberi erőforrás (HR) és/vagy pénzügyi/számviteli területen
- bérszámfejtő és/vagy emberi erőforrás (HR) szoftver ismerete
- magabiztos angol tudás
- magabiztos Excel tudás
- jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Nexon (Loga) bérszámfejtő szoftver ismerete
- tapasztalat több ügyfél/cég egyidejű kiszolgálásában

- versenyképes fizetés és juttatási csomag
- színvonalas munkakörnyezet
- fiatal csapat