www.cvonline.hu

Bérszámfejtési asszisztens

  • A hirdetés 1331 napja lejárt

Béradmin Kft.

részmunkaidőben (havi 87 óra)

munkatársat keres XVI. kerületi irodájába.

Főbb feladatok:

  • Béradatok rögzítése bérprogramba (szabadság, adónyilatkozat, nyugdíjjárulék stb.)
  • Személyügyi anyagok, nyilatkozatok rendezése, nyilvántartása
  • Bevallások előkészítése, KSH adatszolgáltatás, önkéntes pénztárak adatszolgáltatás
  • Postázás
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban (meglétét teszteljük)
  • Monotónia tűrés (meglétét teszteljük)
  • Nagyfokú precizitás (meglétét teszteljük)
  • Százalékszámítási ismeretek (meglétét teszteljük)
  • Nyitott, pozitív személyiség
  • Humorérzék
  • Figyelmesség

Amit kínálunk:

  • Havonta két hét stressz, két hét nyugalom
  • Barátságos munkakörnyezet és jó csapat
  • Fejlődési lehetőség és továbbtanulási támogatás (két év után)
  • Korrekt vezetői hozzáállás és folyamatos visszajelzések
  • Induló fizetés: 60,000 Ft bruttó+ 30,000 Ft cafeteria /hó, próbaidő után 70,000 Ft + 30,000 Ft cafeteria. Egy éven belül teljes munkaidőben foglalkoztatás lehetősége.

  • Önéletrajzát word formátumban, mely ne tartalmazzon képet és születési időt, továbbá csak az utolsó három munkahelyét jelölje meg, küldje az alábbi e-mail címre.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő