Bérszámfejtési adminisztrátor spanyolnyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 1257 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába spanyolnyelv-tudással rendelkező Bérszámfejtési adminisztrátor munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • spanyolországi ügyfelek számára bérszámfejtési szolgáltatás biztosítása,
  • napi bérszámfejtési operatív folyamatok támogatása,
  • kifizetési jóváhagyások ellenőrzése,
  • az ország előírásainak betartása, irányelvek alkalmazása,
  • bérszámfejtési tranzakciók követése, dokumentálása,
  • kollégák támogatása bérszámfejtési kérdések kapcsán,
  • probléma esetén menedzserek tájékoztatása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • kiváló interperszonális készségek,
  • csapatjátékos személyiség,
  • tárgyalási szintű angolnyelv-tudás,
  • tárgyalási szintű spanyolnyelv-tudás (a pozíció betöltéséhez mindkét nyelv ismerete szükséges).

Előny:

  • SAP HR modul ismerete,
  • alapvető bérszámfejtési/pénzügyi/HR-es ismeretek,
  • bérszámfejtési területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.