Bérszámfejtési adminisztrátor francianyelv-tudással (Budapest)

  • A hirdetés 1179 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába francianyelv-tudással rendelkező Bérszámfejtési adminisztrátor munkatársat keresünk.

  Feladatok:

  • belső és külső ügyfelek számára bérszámfejtési szolgáltatás biztosítása,
  • napi bérszámfejtési operatív folyamatok támogatása,
  • egy vagy több bérszámfejtéshez kapcsolódó folyamatért való felelősségvállalás,
  • kifizetési jóváhagyások forrásának ellenőrzése,
  • francia előírások betartása, irányelvek alkalmazása,
  • bérszámfejtési tranzakciók követése, dokumentálása,
  • a vállalat francia leányvállalatánál dolgozó kollégák támogatása bérszámfejtési kérdések kapcsán,
  • probléma esetén menedzserek tájékoztatása,
  • megfelelőségi (compliance) tesztek támogatása,
  • a rendszer tesztelésének támogatása.

 Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • alapvető bérszámfejtési/pénzügyi/HR-es ismeretek,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • kiváló interperszonális készségek,
  • csapatjátékos személyiség,
  • tárgyalási szintű angolnyelv-tudás,
  • legalább középfokú francianyelv-tudás (a pozíció betöltéséhez mindkét nyelv ismerete szükséges).

 Előny:

  •  bérszámfejtési területen szerzett szakmai tapasztalat.

 Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.