www.cvonline.hu

Bérlőkapcsolati koordinátor - Budapest

  • A hirdetés 526 napja lejárt

Feladatkör:
Siker, pénz, csillogás - ez a plázák világa! Budapesti bevásárlóközpontba keresünk bérlőkapcsolati koordinátort, aki a háttérből biztosítja a zökkenőmentes működést. Az ideális jelölt egy olyan rátermett személyiség, aki élvezi a kihívást, hogy megoldást keressen az üzlethelységek bérlőinek felmerülő problémáira. Jó kommunikációs készségre, és az ünnepi időszakban magas stressztűrési készségre van szükség ebben a munkakörben - elengedhetetlen a gyakorlatias, udvarias, szolgáltatói attitűd.

Végzettség:
Felsőfokú végzettség szükséges.

Szakmai tapasztalat:
1-2 éves, vevőszolgálati tapasztalat.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt: - Kommunikációs szinten beszél angolul. - Magabiztosan kezeli az Excel táblákat. - Kitűnő szervező és problémamegoldó készséggel rendelkezik. - Könnyen megtalálja a hangot az emberekkel. - Proaktív, dinamikus személyiség, nagyfokú önállósággal.. - Magas stressztűrő képesség.

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...