www.cvonline.hu

Berendezésmérnök - Mór (Ref.szám: HM-839)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2017.02.05.
Hirdetés azonosító: 909662

Feladatok:

  • A berendezésgyártás területén szerszám, önálló berendezés, szerelősori projektek vezénylése
  • Új szerszámozási projektek előkészítése, koncepciók, specifikációk kidolgozása
  • Új projektekhez tartozó időtervek, szükséges ajánlatok elkészítése
  • Változások folyamatos nyomon követése
  • Kapcsolattartás a fejlesztőközponttal és a megrendelővel, folyamatos informálás a projekt állapotával kapcsolatban
  • Szériagyártásban lévő berendezések átépítésének koordinálása a vevői igények alapján
  • Egyéb speciális projektmunkák koordinálása (géptelepítések, kapacitásszámítás, prezentációk készítése)

Elvárások:

  • Gépész/villamosmérnöki végzettség
  • Min. 2-3 éves, műszaki területen (szériagyártásban) szerzett tapasztalat
  • CAD program alapszintű felhasználói ismerete
  • Önálló, szisztematikus munkavégzés, terhelhetőség, minőségközpontúság
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • SAP ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és vonzó béren kívüli juttatási csomag!
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő és növekvő multinacionális nagyvállalatnál
  • Nemzetközi munkakörnyezet

A munkavégzés helye: Fejér megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a megadott e-mail címre. A levél tárgyában lehetőleg tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-839-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Energetika / Villamosság, Villamosmérnök, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Gépészmérnök
Régió Mór
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő