www.cvonline.hu

Berendezéskezelő

  • A hirdetés 450 napja lejárt

AWork Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres prémium kategóriás termékeket gyártó partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • automata és mechanikai gépek és berendezések kezelése, működtetése és felügyelete

  • a gépek beállítása, alapanyag előkészítése és feltöltése

  • hibaelemzés és üzemzavar-analízis a gyártási folyamatok illetve gépek vonatkozásában

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • min. szakmunkás végzettség, előny: ipari technikusi, gép-és berendezés-kezelői, mechatronikus, elektromechanikai műszerész, elektrotechnikus végzettség

  • a 3 műszakos munkarend vállalása, tekintettel az ezzel járó megterhelésre

  • a több műszakos munkarenddel járó fiziológiai terhelés vállalása (éjszakai munkarend, nappali alvással)

  • JÓ FIZIKAI ERŐLÉT, KIVÁLÓ ÁLLÓKÉPESSÉG a nyolc órás műszak teljesítéséhez

  • képesség önálló, felelősségteljes munkavégzésre

  • erkölcsi bizonyítvány

  • alkalmazkodó képesség

Amit nyújtani tudunk:

  • modern munkakörnyezet

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség

  • céges buszjáratok Kecskemét közigazgatási határán kívül eső településekről

  • cafeteria juttatás és bónuszok

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/505-0216-os telefonszámon.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014