www.cvonline.hu

Berendezéskezelő operátor

  • A hirdetés 390 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója munkatársakat keres ÚJHARTYÁNI partnercége részére az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gyártósori berendezések kezelése

  • A termeléssel összefüggő mérőszámok adminisztrálása

  • Felmerülő problémák azonnali megoldása, jelzése az illetékes kolléga felé

    Elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

  • Gyártás, termelés területén szerzett tapasztalat

  • Jó fizikai erőnlét, állóképesség

  • Precíz, önálló munkavégzés

  • Megbízható, motivált személyiség

  • Többműszakos munkarend vállalása

    Előny:

  • Lemezipar, építőipar területén szerzett tapasztalat

  • Alapszintű angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Fejlődési lehetőség

  • Széleskörű juttatási csomag

  • Ingyenes buszjárat biztosított: Cegléd - Ceglédbercel – Albertirsa – Újlengyel – Dánszentmiklós - Újhartyán vonalon

  • esetén ingyenes buszjárat indítása várható: Nagykáta- Tápióbicske- Tá

Munkavégzés helye:

Újhartyán

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B.

Bővebb információ telefonon: 76/508-827

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő