www.cvonline.hu

Berendezéskezelő - Kecskemét

  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva
Dolgozzon az egyik legrégebbi és legnevesebb autóipari márkánál, a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-nél modern munkakörnyezetben kiemelkedő bérezésért

BERENDEZÉSKEZELŐ MUNKAKÖRBEN

Kecskemétre!

Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Automata és mechanikai gépek és berendezések kezelése, működtetése és felügyelete
  • Gépek beállítása, alapanyag előkészítése és feltöltése
  • Hibaelemzés és üzemzavar-analízis a gyártási folyamatok illetve gépek vonatkozásában

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Szakmunkás végzettség, előny: ipari technikusi, gép-és berendezés-kezelői, mechatronikus, elektromechanikai műszerész, elektrotechnikus végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása, tekintettel az ezzel járó megterhelésre (éjszakai munkarend, nappali alvással)
  • JÓ FIZIKAI ERŐLÉT, KIVÁLÓ ÁLLÓKÉPESSÉG a nyolc órás műszak teljesítéséhez
  • Képesség önálló, felelősségteljes munkavégzésre
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Alkalmazkodó képesség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Kiemelkedő cafeteria juttatások és havi bónuszok
  • Egyéb juttatások: meleg étkezés támogatása, munkaruha biztosítása, egészségszűrések, családi nap
  • Modern munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség
  • Buszjáratok Kecskeméten belül és közigazgatási határán kívül eső településekről is (kb. 100km)
  • Munkába járás támogatása (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Képzési, valamint továbbképzési lehetőségek multinacionális környezetben

Munkavégzés helye: Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/505-0216-os telefonszámon.

Nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvtántartási szám: NAIH-72575/2014

*A jelen hirdetés alapján munkaerő-kölcsönzés céljából a Work Force Kft., mint munkáltató, és a jelentkező, mint munkavállaló között jöhet létre munkaszerződés. A Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. mint lehetséges kölcsönvevő, és nem mint munkáltató, került feltüntetésre.