www.cvonline.hu

BERENDEZÉSGYÁRTÓ LAKATOS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1013697

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Különböző gyártógépek, berendezések és szerszámok összeszerelése dokumentáció alapján
  • Alumínium és hegesztett vázak összeszerelése
  • Pneumatikus, hidraulikus rendszerek összeállítása
  • Berendezések beállítása, próbája
  • Részvétel géptelepítésekben (akár külföldön is)

Elvárások

  • Középfokú mechanikai vagy ezzel egyenértékű végzettség
  • Szakmai tapasztalat hidraulikus és pneumatikus rendszerekkel ipari környezetben
  • MS Office, SAP és CAD felhasználói szintű ismerete és műszaki rajzok olvasása (önálló rajzolás nem feltétel)
  • Nyitottság új szakmai ismeretek elsajátítására
  • Kreativitás és jó problémamegoldó készség
  • Munkavégzés önállóan és csapatban

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BERENDEZÉSGYÁRTÓ LAKATOS, Fejér megye